top of page

Hotels and boarding houses made of wooden logs

Hotele z bali zyskują na popularności, dzięki niezwykłym cechom drewna, które reguluje temperaturę. Zimą zachowują ciepło, a latem są wewnątrz chłodne. Większość turystów  przyciąga ponadto sam aspekt obcowania z przyrodą. Pensjonaty z bali zostały wykonane z naturalnego drewna. Jedną z jego istotnych właściwości jest regulacja wilgotności. Sprawdzi się zatem o wiele lepiej niż np. beton. Drewno, które przeznaczamy do budowy hoteli z bali, jest trwałe i solidne. 

You want to build A HOTEL OR GUEST HOUSE MADE OF WOOD?Contact me!

2022-11-18-16-39-53-209 – ze zmianami.png

Janusz

My name is Janusz, I will be happy to answer all of themYourquestions!

Call or write to me

or

Hotel z bali drewnianych - zagwarantuj wypoczynek najwyższej jakości

Hotele lub motele z bali drewna stały się ekskluzywną i pożądaną opcją dla turystów. Podróżnicy chcą odpocząć od codzienności, przebywając wśród przyrody. Drewno będzie temu bardzo sprzyjać, dzięki swoim zbawiennym właściwościom (wycisza, uspokaja, redukuje stres i niweluje zmęczenie). Oferujemy Państwu hotele z bali, które są:

  • wykonane z wysokiej jakości drewna, 

  • odpowiednio weryfikowane przy budowie (sprawdzamy każdy bal tak, by pasował do całości),

  • dopasowane pod względem kształtu (naturalny kształt bali),

  • szczelnie wykonane.

Ponadto, zapewniamy także montaż okien i drzwi. Z racji tego, że do każdego projektu podchodzimy z entuzjazmem i pasją, jesteśmy w pełni otwarci na wszystkie propozycje klienta. To od Państwa zależy, w jakim stylu wykonamy hotele z bali - nowoczesnym bądź tradycyjnym. Realizujemy każdy pomysł klienta.  

UNIHAUS - pensjonaty z drewna i nie tylko 

Oprócz hoteli z bali, jako producent domów drewnianych, oferujemy również: 

Zachęcamy do przejrzenia naszych projektów z budynków bali oraz atrakcyjnych realizacji - mogą się Państwo zainspirować lub wybrać coś dla siebie. Pozostajemy otwarci na każde rozwiązanie.

bottom of page