top of page

Wooden log houses up to 70m2

We manufacture wooden year-round houses made of logs up to 70 years old m2. We use only the highest quality wood for their construction, thanks to which they are not only durable, but also solid. As a manufacturer of log houses, we have technological facilities that allow us to take care of every single log. Before each implementation, our constructor prepares a technological (production and assembly) project, according to which each log is processed at the stage of machining. Thanks to this, all joints are perfectly matched and tight. Our company also professionally deals with the installation of external doors and windows.

UNIHAUS - leadingmanufacturer of wooden houses in Poland

You want to build yoursdreamy WOODEN HOUSE?Contact me!

2022-11-18-16-39-53-209 – ze zmianami.png

Janusz

My name is Janusz, I will be happy to answer all of themYourquestions!

Call or write to me

or

Domek z bali 70 m2 - alternatywa dla mieszkania w bloku

Budowa domu nie tylko pochłania mnóstwo pieniędzy, ale również wymaga dużo formalności. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i ograniczyć koszt, zobacz projekty domów w UNIHAUS. W naszej ofercie znajdziesz domy z bali do 70m2, które doskonale zaspokoją potrzeby mieszkaniowe zarówno osób samotnych, jak i rodziny z dziećmi. Wystarczy, że zawiadomisz organy nadzoru budowlanego o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót budowlanych. Jeszcze tylko geodezyjne wyznaczenie terenu i można rozpocząć budowę. W stosunkowo krótkim czasie zobaczysz ukończony domek z bali 70m2.

UNIHAUS to wiodący producent domów drewnianych. Produkujemy domy drewniane całoroczne do 70 m2. Do budowy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości drewno. Dzięki temu są nie tylko wytrzymałe, ale również solidne. Jako producent domów z bali posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam zadbać o każdy, pojedynczy bal. Przed realizacją nasz konstruktor przygotowuje projekt technologiczny (produkcyjno-montażowy), według którego obrabiamy wszystkie bale na etapie obróbki maszynowej. W ten sposób łączenia są idealnie dopasowane i szczelne. Nasza firma nie tylko buduje domy drewniane 70 m2, ale w równie profesjonalny sposób zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych oraz okien.

Domy drewniane do 70 m2 - jak powiększyć powierzchnię mieszkalną?

Ustawa dotycząca budowania domów na nowych zasadach zakłada, że projekty domów do 70 m2 obejmują wyłącznie domy jednorodzinne z maksymalnie dwoma kondygnacjami. Co prawda wskazany metraż nie jest mały, ale istnieje sposób, aby powiększyć powierzchnię użytkową. Wystarczy, że zdecydujesz się na dom z poddaszem użytkowym lub poddaszem do adaptacji. W ten sposób Twój dom może mieć łącznie nawet do 90 m2.

Dom z bali 70 m2 - cena

Zamierzasz skorzystać z naszych usług? Zapewne interesuje Cię koszt budowy. Otóż jeśli chodzi o dom z bali 70 m2, cena ustalana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez odpowiedni formularz, a odpowiemy na wszystkie pytania. Uzgodnimy również, ile kosztowałby dom z bali w Twoim przypadku.

W ofercie UNIHAUS znajdziesz także domy szkieletowe oraz gotowe domy drewniane. Skorzystaj z naszych usług i spełnij swoje marzenie o własnym domu!

bottom of page