top of page

Wooden log houses up to 100m2

We manufacture wooden log houses up to 100 m2. We use only the highest quality wood for their construction, thanks to which they are not only durable, but also solid. As a manufacturer of log houses, we have technological facilities that allow us to take care of every single log. Before each implementation, our constructor prepares a technological (production and assembly) project, according to which each log is processed at the stage of machining. Thanks to this, all joints are perfectly matched and tight. Our company also professionally deals with the installation of external doors and windows.

UNIHAUS - leadingmanufacturer of wooden houses in Poland

You want to build yoursdreamy WOODEN HOUSE?Contact me!

2022-11-18-16-39-53-209 – ze zmianami.png

Janusz

My name is Janusz, I will be happy to answer all of themYourquestions!

Call or write to me

or

Domy drewniane całoroczne do 100 m2 - zalety

Domy z drewna całoroczne do 100 m2 są spełnieniem marzeń dla osób ceniących kontakt z naturą. Dlaczego? Ponieważ dzięki zastosowaniu ekologicznych materiałów cechują się przyjaznym mikroklimatem, a więc są wprost stworzone dla alergików. Budując domy z bali 100 m2 można zdecydować się na suchą zabudowę lub pozostawić odsłonięte drewno, co sprawi, że budynek będzie miał niepowtarzalny styl.

Jako producent domów drewnianych wykonujemy drewniane domy do 100 m2. Do budowy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości drewno, dzięki temu są nie tylko wytrzymałe, ale również solidne. Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam zrealizować każdy projekt. Przed każdą realizacją nasz konstruktor przygotowuje projekt technologiczny (produkcyjno-montażowy), według którego obrabiamy bale na etapie obróbki maszynowej. Dzięki temu wszystkie łączenia są idealnie dopasowane i szczelne. Nasza firma równie profesjonalnie zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych oraz okien. Zamów u nas gotowe domy drewniane 100 m2 i przekonaj się, jak tanie i szybkie są w realizacji.

Domy z drewna do 100 m2 - projekty

Oglądasz domy z bali parterowe do 100 m2 i zastanawiasz się, jaki projekt wybrać? Jesteśmy producentem indywidualnym. W związku z tym jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt, dowolnie wybrany z jakiegokolwiek biura architektonicznego. Możemy także wykonać projekty opracowane przez klienta. W UNIHAUS znajdziesz różnego rodzaju projekty domów drewnianych parterowych do 100 m2, a także domy szkieletowe. Nasza oferta obejmuje zarówno nowoczesne aranżacje, jak i domy z bali do 100 m2 (parterowy) w klasycznym stylu. W związku z tym z pewnością wybierzesz taki, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Dom z bali 100 m2 - cena

Wiemy, że kiedy decydujesz się na dom z drewna do 100 m2, cena będzie odgrywać znaczącą rolę. Koszt budowy domu uzależniony jest od konkretnego projektu (kształt dachu, kształt podstawy budynku, wysokość ścian, itp.). Duże znaczenie mają także zastosowane technologie (grubość i profil bali, rodzaj pokrycia dachowego, itp.). W UNIHAUS wyceny przygotowywane są indywidualnie do każdego projektu, co pozwala szczegółowo określić zakres prac i zminimalizować zbędne koszty. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci szczegółowych informacji.

Spełnij swoje marzenia o domu do 100 m2 z UNIHAUS!

bottom of page