top of page

DOMY Z BALI

Bale 1.png
bale_profile.jpg
Bale_naturalnie_okrągłe.jpg

Wszystkie obiekty z bali, które przygotowywane są przez naszą firmę, zostają wykonane z najwyższej jakości drewna, ponieważ to właśnie one są podstawą tego, że wykonywane przez nas obiekty są nie tylko wytrzymałe, ale również solidne. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na to, abyśmy mogli sami zadbać, aby każdy, pojedynczy bal, został profesjonalnie przygotowany i dopasowany do pozostałych. Bardzo istotnym jest dla nas również to, aby żadne z działań na wybranych przez nas balach, nie naruszało jego wyjątkowego, w pełni naturalnego kształtu.
Znaczna część elementów konstrukcyjnych pojawia się na placu budowy, zaraz przed jej zamontowaniem. Tworzenie ścian np. polega na bardzo dokładnym, przemyślanym i profesjonalnym łączeniu ze sobą bali, ponieważ na tym etapie, bardzo istotna będzie np. szczelność ich wykonania. Nasza firma, w równie profesjonalny sposób zajmuje się również montażem drzwi zewnętrznych oraz okien, co dla wielu naszych klientów, jest również istotne.
Wykończenie domu z bali, przede wszystkim będzie zależne od tego, czego życzą sobie nasi klienci. Ze względu na pełen profesjonalizm, jak również pełne zaangażowanie, które ma na celu najwyższej jakości satysfakcję klienta, jesteśmy bardzo elastyczni wobec tego tematu. Dlatego też ten etap jest indywidualnie rozpatrywany z każdym klientem i uzależniony od jego potrzeb oraz oczekiwań. Jeżeli marzy się Państwu tradycyjny dom z bali, który przywodzi na myśl przytulne, ciepłe przestrzenie lub może wolicie jednak nieco bardziej nowoczesne rozwiązania, my jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje.

bottom of page