top of page

Produkcja

Chcąc mieć pewność, że wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy, z których składają się domy, znajdujące się w naszej ofercie, postanowiliśmy korzystać z komponentów własnej produkcji, do czego niezbędne stały się stolarnia oraz tartak. Z czasem, postanowiliśmy również zaaranżować halę do obróbki boazerii, która w znacznej mierze usprawnia działania naszej firmy.
Bardzo ważne jest dla nas także to, że posiadamy własne zaplecze technologiczne oraz park maszynowy. Od początku działania firmy, chcieliśmy stać się zupełnie niezależni od większości podwykonawców, tak aby stać się w pełni odpowiedzialnymi za nasze produkcje, a dodatkowo mieć pewność, że oferujemy naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Na poniższym zdjęciu możecie Państwo zobaczyć naszą szkieletową halę produkcyjną.
To, jak dokładnie wygląda nasz zakład produkcyjny oraz codzienne zadania naszych pracowników, mogą Państwo zobaczyć, na poniższym filmie. Doskonale oddaje on charakter naszej pracy oraz pokazuje, jak angażują się nasi pracownicy w to, aby każdy klient był zadowolony z naszych realizacji.

bottom of page