top of page

TECHNOLOGIA

Jesteśmy liderem technologicznym oraz posiadamy własny ogromny park maszynowy. Doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 29 lat pozwoliło nam na dopracowanie technologii zarówno domów z bali jak i szkieletowych do perfekcji.
Sprawdź nasze technologie:

Domy z bali

dom z bali 22.PNG
logo_dom_projekt_bez_tła.png

Wszystkie obiekty z bali, które przygotowywane są przez naszą firmę, zostają wykonane z najwyższej jakości drewna, ponieważ to właśnie one są podstawą tego, że wykonywane przez nas obiekty są nie tylko wytrzymałe, ale również solidne. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na to, abyśmy mogli sami zadbać, aby każdy, pojedynczy bal, został profesjonalnie przygotowany i dopasowany do pozostałych. Bardzo istotnym jest dla nas również to, aby żadne z działań na wybranych przez nas balach, nie naruszało jego wyjątkowego, w pełni naturalnego kształtu.

Domy szkieletowe

Dom szkieletowy 22.PNG
logo_dom_projekt_bez_tła.png

Rozumiemy znaczenie doboru właściwej firmy — doświadczonej, niezawodnej i niedrogiej. Mamy narzędzia i doświadczenie, aby wykonać tę i inne usługi z najwyższymi standardami i w najlepszej cenie. Sprawdź naszą technologię i porównaj z innymi.

bottom of page