top of page

Baseny ogrodowe drewniane

Baseny drewniane to niezwykle oryginalne rozwiązanie na upalne dni. Jeśli planujesz wzbogacić swój ogród o atrakcyjne miejsce do wypoczynku i rozrywki, basen w zabudowie drewnianej będzie doskonałym wyborem. Basen ogrodowy drewniany to nie tylko idealne rozwiązanie na upalne dni, to także estetyczna ozdoba Twojego ogrodu. Jako producent domów drewnianych oferujemy baseny w obudowie drewnianej z bezproblemowym i szybkim montażem, oryginalne i bardzo praktyczne. 

Chcesz wybudować BASEN Z DREWNA? Skontaktuj się ze mną!

2022-11-18-16-39-53-209 – ze zmianami.png

Janusz

Nazywam się Janusz, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zadzwoń lub napisz do mnie

lub

Baseny ogrodowe z bali drewnianych - zalety

Drewniany basen ogrodowy to doskonałe miejsce do odpoczynku i rozrywki dla całej rodziny. Jest także niezwykłą atrakcją podczas przyjęć czy spotkań przyjaciółmi, a Ty przez całe lato możesz cieszyć się ochłodą w zasięgu ręki. Dlaczego jeszcze warto postawić na basen ogrodowy drewniany?

  • Baseny z drewna to gwarancja wspaniałego wyglądu, gdyż doskonale komponują się w ogród urządzony w każdym stylu;

  • materiał wykonania, jakim jest drewno, zapewnia solidność, wytrzymałość i trwałość konstrukcji;

  • oferta basenów drewnianych bardzo szeroka, dzięki czemu z łatwością dobierzesz basen o wymiarach i kształcie odpowiednim do Twojego ogrodu; gwarantujemy Ci również fachowe doradztwo i pomoc w wyborze;

  • drewno jest materiałem, który możesz pomalować na dowolnie wybrany kolor, dlatego basen ogrodowy drewniany dopasujesz do każdej aranżacji.

Jeśli zatem cenisz estetyczny wygląd, nawiązanie do natury oraz trwałość produktów, postaw na sprawdzone i pewne rozwiązania - wybierz drewniany basen do Twojego ogrodu.

Baseny ogrodowe z drewna na wymiar - szeroka oferta

W ofercie UNIHAUS dostępne są modele basenów ogrodowych drewnianych w atrakcyjnych cenach, wykonane z najwyższej jakości materiałów i z największą starannością. Nasze drewniane baseny ogrodowe wyróżnia solidność, wytrzymałość i estetyczny, naturalny wygląd. Proponujemy konstrukcje o różnych wymiarach i kształtach, dzięki czemu wybierzesz model drewnianego basenu, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom oraz ilości miejsca w ogrodzie. 

Posiadamy własne rozwiązania technologiczne dotyczące systemów budowy obiektów z bali oraz konstrukcji szkieletowych prefabrykowanych (fertighaus). Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy zagwarantować, że każdy element, który wykorzystujemy do budowy drewnianych basenów, zostanie profesjonalnie przygotowany i dopasowany do pozostałych, z zachowaniem wyjątkowego, w pełni naturalnego wyglądu drewna. Przed każdą realizacją przygotowujemy projekt technologiczny (produkcyjno-montażowy), według którego obrabiany jest każdy element na etapie obróbki maszynowej. Dzięki temu wszystkie łączenia w ogrodowych basenach drewnianych są idealnie dopasowane i szczelne. 

W równie profesjonalny sposób zajmujemy się również montażem drzwi zewnętrznych oraz okien. Polecamy także gotowe domy drewniane, dostępne w najlepszych, konkurencyjnych cenach. Zamówisz u nas ponadto domy z bali oraz domy szkieletowe. Zapewniamy najwyższą jakość i perfekcyjne wykonanie basenów drewnianych oraz domów z drewna parterowych i piętrowych - nasze obiekty są nie tylko piękne, ale również solidne. Przedstawimy Ci także korzystny cennik i zagwarantujemy szybki termin realizacji usługi. Posiadamy dobre zaplecze techniczne, wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązanie dokładnie takie, jakiego oczekujesz.

bottom of page