top of page

Domy i domki z bali całoroczne - Domy Góralskie

Zastanawiasz się, czy dom z drewna jest dla Ciebie? Zanim podejmiesz decyzję, warto poznać cechy tego typu budownictwa. Domy z bali wykonane są z naturalnego drewna, co powoduje, że mają te same właściwości, co surowiec, z jakiego zostały wyprodukowane. Do najważniejszych należy zdolność do kumulowania ciepła i regulacji wilgotności. Jeśli zatem decydujesz się na całoroczny dom z bali, latem w jego wnętrzu będziesz odczuwać przyjemny chłód dzięki zdolności pochłaniania ciepła przez drewno. Zimą natomiast to samo ciepło będzie oddawane przez dom z bali, dzięki czemu ochroni wnętrze przed wychłodzeniem. Jako producent domów drewnianych oferujemy nowoczesne domy z bali, wykonane z wysokiej jakości drewna. Dzięki temu są one niezwykle solidne i wytrzymałe.

Chcesz wybudować swój wymarzony DOM Z DREWNA? Skontaktuj się ze mną!

2022-11-18-16-39-53-209 – ze zmianami.png

Janusz

Nazywam się Janusz, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zadzwoń lub napisz do mnie

lub

Całoroczne domy z bali drewnianych - zalety

Domy z bali to nie tylko letniskowe, ale i całoroczne obiekty, w których komfort mieszkania jest często zdecydowanie wyższy niż w budynkach z cegły. Dlaczego? Jakie korzyści niesie ze sobą budowa domu z bali?

  • Drewno ma wysokie zdolności termoizolacyjne, dom z bali będzie zatem idealnym wyborem zarówno do mieszkania latem, jak i zimą;

  • domy z bali drewnianych doskonale radzą sobie z regulacją wilgotności w pomieszczeniach - tworzy się w nich bardzo korzystny dla mieszkańców mikroklimat, eliminujący jednocześnie rozwój pleśni czy grzybów;

  • w drewnianym domu z bali możesz zainstalować dowolny system ogrzewania;

  • budowa domu z bali jest szybka - w UNIHAUS jesteśmy w stanie zaoferować wyprodukowanie jednego domu w ciągu 48 godzin;

  • całoroczne domy z bali są uniwersalne - możesz wykończyć je w dowolny sposób, zgodnie z własnymi upodobaniami;

  • cena domu z bali jest co prawda wyższa niż domów wykonanych z innego surowca, drewniane domy są jednak zdecydowanie bardziej trwale..

Nowoczesne domy z bali - bogata oferta UNIHAUS

Jako producent domów drewnianych całorocznych, domków letniskowych czy domów góralskich z bali posiadamy własne rozwiązania technologiczne. Dotyczą one systemów budowy obiektów z bali oraz konstrukcji szkieletowych prefabrykowanych (fertighaus). Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy zagwarantować, że każdy, pojedynczy bal zostanie profesjonalnie przygotowany i dopasowany do pozostałych, z zachowaniem jego wyjątkowego, w pełni naturalnego kształtu. Oferujemy również bardziej współczesne formy - bale o profilu prostym lub półokrągłym. Przed każdą realizacją przygotowujemy projekt technologiczny (produkcyjno-montażowy), według którego obrabiany jest każdy bal na etapie obróbki maszynowej. Dzięki temu wszystkie łączenia są idealnie dopasowane i szczelne. W równie profesjonalny sposób zajmujemy się również montażem drzwi zewnętrznych oraz okien. Zapewniamy najwyższą jakość i perfekcyjne wykonanie domów z bali parterowych i piętrowych - nasze obiekty są nie tylko piękne, ale również solidne.

Polecamy gotowe projekty architektoniczne, dostępne w najlepszych, konkurencyjnych cenach, między innymi:

Zamówisz u nas solidne domy z bali góralskie lub w nowoczesnym stylu, przedstawimy także korzystny cennik i zagwarantujemy szybki termin realizacji usługi. Posiadamy dobre zaplecze techniczne, wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązanie dokładnie takie, jakiego oczekujesz.

Kundeservicekontor:
Istebna 1494
43-470 Istebna

+48 535 210 315
sales@unihaus.eu

USTROŃ demonstrasjonshus:

 ul. Katowicka 142
43-450 Ustroń
(mulighet for å møte kun etter avtale)

Markedsføring og markedsføring:

 tel. mobil: +48 533 321 810

  Handel@unihaus.eu

  • facebook
  • instagram
  • TIK Tok
  • googlePlaces

Kontakt skjema

Takk for at du sendte inn!

bottom of page