top of page
Zdj z kalendarza 2022.png

Veden vil være deg takknemlig ...

Teknologisk leder for trekonstruksjoner i Polen

Om oss

UNIHAUS er et selskap som på en profesjonell og innovativ måte, ved hjelp av et system med full prefabrikasjon av elementer, driver med produksjon av hus, store objekter, som restauranter, hoteller og produksjonshaller. Vi bruker ikke bare kunnskapen og erfaringen til våre forgjengere, men har også egne teknologiske løsninger for konstruksjonssystemene til tømmerbygg og prefabrikkerte rammekonstruksjoner (fertighaus). Det faktum at produksjonskapasiteten vi tilbyr kan beskrives som produksjon av 1 hus innen 48 timer, beviser også vårt arbeid perfekt.
Vårt firma har et team av erfarne spesialister i hver bransje vi trenger, og har egne maskiner og spesialtekniske fasiliteter. Våre prosjekter finnes ikke bare i Polen, men også i Norge, Frankrike, Tyskland, Østerrike og Tsjekkia.

Kotwica Główna o Nas
DJI_0960.JPG
DSC_0439.JPG
DJI_0878.JPG

Værsåsnill ikke nøl med å kontakte oss

Atmosfærisk, sunn, grasiøs

Passiv, prefabrikkert, solid

 

UNIHAUS - wiodący producent domów drewnianych w Polsce

Zajmujemy się produkcją domów i obiektów wielkogabarytowych, takich jak restauracje i hotele, domy z bali, energooszczędne, prefabrykowane domy szkieletowe. Produkcja odbywa się w innowacyjny sposób, za pomocą systemu pełnej prefabrykacji elementów. Co wyróżnia naszą firmę spośród konkurencyjnych ofert na rynku?

  • Gotowe projekty architektoniczne, dostępne w najlepszych, konkurencyjnych cenach;

  • szybki czas realizacji budowy, możliwy również dzięki pełnej prefabrykacji większości elementów potrzebnych do powstania każdego projektu; pozwala nam to na bardzo szybki montaż na miejscu realizacji;

  • kadra doświadczonych specjalistów w każdej, potrzebnej do realizacji budowy branży;

  • samodzielna produkcja komponentów, dzięki własnej stolarni oraz tartakowi;

  • własne zaplecze technologiczne oraz park maszynowy; dzięki temu jesteśmy zupełnie niezależni od większości podwykonawców i w pełni odpowiedzialni za nasze produkcje. Mamy również pewność, że oferujemy naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

 

Producent domów drewnianych letniskowych i całorocznych - szeroka oferta

Jeśli zastanawiasz się czy dom z drewna jest dla Ciebie lub nie jesteś pewien, czy drewniane konstrukcje są wystarczająco stabilne, jako producent domów z drewna gwarantujemy najwyższą jakość i solidne wykonanie. Doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich trzydziestu lat pozwoliło nam na dopracowanie technologii zarówno domów z bali, jak i szkieletowych do perfekcji. Na czym polegają nasze technologie?

  • Domy z bali - wszystkie obiekty z bali, które przygotowywane są przez naszą firmę, wykonane są z najwyższej jakości drewna. Dzięki temu obiekty są nie tylko wytrzymałe, ale również solidne. Jako producent domów z bali posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam na zadbanie o każdy, pojedynczy bal. Przed każdą realizacją nasz konstruktor przygotowuje projekt technologiczny (produkcyjno-montażowy), według którego obrabiany jest każdy bal na etapie obróbki maszynowej. Dzięki temu wszystkie łączenia są idealnie dopasowane i szczelne. Nasza firma w równie profesjonalny sposób zajmuje się również montażem drzwi zewnętrznych oraz okien.

  • Domy szkieletowe - będąc producentem domów szkieletowych mamy narzędzia, doświadczenie oraz zakład produkcyjny, aby wykonać gotowe elementy (ściany, stropy) wewnątrz hal produkcyjnych, z zachowaniem najwyższych standardów w Polsce i Europie. Nasza technologia konstrukcji szkieletowych opiera się na ramie konstrukcyjnej o gr aż 27 cm! Do wypełnienia ścian stosujemy najwyższej jakości wełnę mineralną, a do zamknięcia płyty cementowo-włóknowe Fermacell.

 

Jako wiodący producent domów z drewna rozumiemy znaczenie doboru właściwej firmy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby domy z drewna i inne nasze realizacje od podstaw cechowały się bardzo wysokiej jakości wykonaniem. Tylko pełne zaangażowanie, dobre zaplecze techniczne, wiedza oraz bogate doświadczenie pozwalają nam na kształtowanie swojego wizerunku oraz uzyskanie zadowolenia klientów.

KLIENCI O NAS

OPINIE

Magdalena Michalczyk

“Polecamy jak najbardziej! Długo szukaliśmy profesjonalnej firmy, która wykona nasz domek.
Trafiliśmy na firmę UNIHAUS i nie żałujemy!
Ekipa bardzo zgrana, szybka i dokładna. Indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domu z bala ;)"

Obejrzyj filmy z naszych realizacji i wywiady z naszymi Klientami

Obejrzyj filmy z naszych realizacji i wywiady z naszymi Klientami

Obejrzyj filmy z naszych realizacji i wywiady z naszymi Klientami