top of page

Domy szkieletowe całoroczne Domy Kanadyjskie

Domy szkieletowe są alternatywą dla domów murowanych, a technologia ich budowy odnosi się do konstrukcji ścian. W całorocznym domu szkieletowym w pierwszej kolejności powstaje szkielet zbudowany z pionowych i poziomych belek drewnianych, który następnie wypełniany jest materiałem izolacyjnym. Jako producent domów drewnianych i szkieletowych jesteśmy liderem technologicznym konstrukcji drewnianych w Polsce. UNIHAUS to firma która w profesjonalny i innowacyjny sposób, za pomocą systemu pełnej prefabrykacji elementów, zajmuje się produkcją domów i obiektów wielkogabarytowych, takich jak np. restauracje, hotele oraz hale produkcyjne. Mamy odpowiednie narzędzia, doświadczenie oraz zakład produkcyjny, aby świadczyć usługi z zachowaniem najwyższych standardów w Polsce i Europie.

Chcesz wybudować swój wymarzony DOM Z DREWNA? Skontaktuj się ze mną!

2022-11-18-16-39-53-209 – ze zmianami.png

Janusz

Nazywam się Janusz, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zadzwoń lub napisz do mnie

lub

Całoroczne domy szkieletowe - ekologiczne, zdrowe i ekonomiczne

Drewniane domy szkieletowe są bardzo popularne w Ameryce Północnej, gdzie stanowią większość budynków mieszkalnych. Stąd potoczna nazwa domów szkieletowych to: domy kanadyjskie. Domy w stylu kanadyjskim są tanie w budowie, ekonomiczne oraz ekologiczne, dlatego stają się coraz częściej wybieranym rodzajem budownictwa również i w Polsce.

Domy szkieletowe z naszej oferty wyróżniają się wysoką jakością użytych materiałów, dzięki czemu dajemy Ci gwarancję komfortu użytkowania na najwyższym poziomie. Do budowy całorocznych domów szkieletowych używamy odpowiednio przygotowanego, trwałego i wytrzymałego drewna. Domy kanadyjskie mają wiele zalet, do których zaliczyć można między innymi:

  • uniwersalność wykończenia - ściany zewnętrzne domu szkieletowego można wykończyć na wiele sposobów: obić drewnem, otynkować lub pokryć płytkami klinkierowymi;

  • wiele możliwości montażu ogrzewania - konstrukcja domów szkieletowych pozwala na zamontowanie dowolnego rodzaju ogrzewania, konstrukcje są przy tym energooszczędne;

  • lekka konstrukcja;

  • krótki czas realizacji budowy - dom szkieletowy powstaje w czasie o wiele krótszym niż tradycyjna budowla;

  • niska cena - domy szkieletowe mają zwykle atrakcyjną cenę, bardziej korzystną od domów z bali czy murowanych.

Domy w stylu kanadyjskim - najnowsze technologie UNIHAUS

Domy szkieletowe powstają na bazie drewnianego stelażu, do którego przymocowywane są ściany. Większość prac może być wykonywana niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych, dlatego możesz zdecydować się na budowę w każdym momencie.

Nasza technologia konstrukcji szkieletowych opiera się na ramie konstrukcyjnej o gr aż 27 cm! Do wypełnienia ścian stosujemy najwyższej jakości wełnę mineralną, a do zamknięcia płyty cementowo-włóknowe Fermacell. Zatrudniamy kadrę doświadczonych specjalistów, w każdej, potrzebnej nam branży. Wyróżnia nas szybki czas realizacji budowy, posiadamy także własny park maszynowy oraz specjalistyczne zaplecze techniczne. Realizacje domów szkieletowych UNIHAUS można spotkać nie tylko w Polsce, ale również w Norwegii, Francji, Niemczech, Austrii i Czechach.

Kundeservicekontor:
Istebna 1494
43-470 Istebna

+48 535 210 315
sales@unihaus.eu

USTROŃ demonstrasjonshus:

 ul. Katowicka 142
43-450 Ustroń
(mulighet for å møte kun etter avtale)

Markedsføring og markedsføring:

 tel. mobil: +48 533 321 810

  Handel@unihaus.eu

  • facebook
  • instagram
  • TIK Tok
  • googlePlaces

Kontakt skjema

Takk for at du sendte inn!

bottom of page