top of page

ven 10 mar

|

Bielsko-Biała

"TWÓJ DOM 2023" Bielsko-Biała 10-12.03

61 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2023” są największym w południowej Polsce spotkaniem branży budowlanej, swoim zasięgiem obejmującym także region pogranicza polsko- czesko – słowackiego. Pt-Sb: 10:00-18:00 Ndz: 10:00-16:00 WSTĘP BEZPŁATNY PO REJESTRACJI

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Orario & Sede

10 mar 2023, 10:00 – 12 mar 2023, 16:00

Bielsko-Biała, Karbowa 26, 43-300 Bielsko-Biała, Polska

Info sull'evento

Strona wydarzenia:  www.targibielskie.pl

61 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2023”  są największym w południowej Polsce spotkaniem branży budowlanej, swoim zasięgiem obejmującym także region pogranicza polsko- czesko – słowackiego, Misją targów jest promocja i upowszechnianie nowoczesnych, energooszczędnych sposobów budowania. Na stoiskach wystawców pojawi się bardzo wiele innowacyjnych technik i rozwiązań, które pozwalają sprawniej realizować inwestycje, optymalizować koszty eksploatacji budynków co podniesie komfort zamieszkania.

W targach udział weźmie ponad 220 firm prezentujących najnowsze techniki budowania w tym dużo innowacyjnych materiałów i technologii. Nie zabraknie energooszczędnych rozwiązań grzewczych i instalacyjnych, tym bardziej, że w tym trudnym czasie temat ten jest niezwykle nośny.

W ramach Strefy Dobrych Wnętrz prezentowane będą meble, artykuły dekoracyjne, nowoczesne kuchnie oraz wiele propozycji z aranżacji i wyposażenia wnętrz. Targom towarzyszyć będzie Wystawa domów gotowych i prefabrykowanych, gdzie będzie prezentowana szeroka oferta dostępnych na rynku propozycji i rozwiązań.

Polecamy seminarium Dla Budujących, gdzie będą prezentowane tematy, które pomogą inwestorom poszerzyć wiedzę oraz podjąć prawidłowe decyzje (więcej w zakładce: Seminarium dla budujących oraz w Programie Targów).

Zapraszamy firmy do zaprezentowania swojej oferty na tym prestiżowym wydarzeniu oraz wszystkich inwestorów zamierzających rozpocząć budowę lub już budujących, a także remontujących lub chcących unowocześnić swoje domy i mieszkania do zapoznania się z atrakcyjną ofertą targową.

Zachęcamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami zawartymi w zakładkach targowych.

Zapraszamy na 61 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefę Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2023”!

Do zobaczenia!

+48 533 321 810

Condividi questo evento

bottom of page