top of page

Karczmy z bali drewna

Bardzo oryginalnym pomysłem na biznes okazują się karczmy z bali. Te przydrożne budynki stanowią punkt spotkań, poznawania wykwintnej  kuchni czy regionalnego klimatu. Gospody z bali są świetnym miejscem postojowym dla podróżników, w którym mogą odpocząć, skosztować okolicznościowych potraw i rozkoszować się widokami. 

 

Oferujemy Państwu kompleksową budowę gospody z drewna. Mamy za sobą wiele realizacji, do wglądu na naszej stronie. Pomożemy Państwu wykonać każdy, ciekawy zamysł.

Chcesz wybudować KARCZMĘ LUB GOSPODĘ Z DREWNA? Skontaktuj się ze mną!

2022-11-18-16-39-53-209 – ze zmianami.png

Janusz

Nazywam się Janusz, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zadzwoń lub napisz do mnie

lub

Karczmy z bali - biznes z tradycjami 

Karczmy z drewna mają to do siebie, że w niezwykły sposób odzwierciedlają klimat miejsca, w którym się znajdują. Miejscowa kuchnia czy okoliczne napoje z pewnością przyciągną sporą ilość turystów. Dodatkowy ruch wygeneruje także aspekt wizualny karczmy. 

Karczmy z bali są wykonywane tylko z najwyższej jakości drewna. Zapewniamy Państwu dbałość o każdy szczegół. Podczas budowy, na bieżąco obserwujemy realizację projektu i pilnujemy, by bale były profesjonalnie ułożone. Ponadto, nieingerujemy w ich naturalny kształt, co daje efekt wpasowania się budynku w przyrodę. 

To Państwo decydują, w jakim stylu powstanie realizacja projektu karczmy z bali - nowoczesnym bądź klasycznym. Wykonujemy każdy pomysł klienta. Realizujemy Państwa koncepcje nie tylko na terenie Polski, ale również: w Norwegii, Francji, Niemczech, Austrii i Czechach.

Zapewniamy także montaż okien i drzwi. Z racji tego, że do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem, jesteśmy w pełni otwarci na wszystkie propozycje klienta

UNIHAUS - karczmy z drewna i inne budynki z bali 

Oprócz restauracji z bali, jako producent domów drewnianych, oferujemy również: 

Zachęcamy do przejrzenia naszych projektów z budynków bali oraz atrakcyjnych realizacji - mogą się Państwo zainspirować lub wybrać coś dla siebie. Pozostajemy otwarci na każde rozwiązanie.

bottom of page