top of page

sab 02 mar

|

Olsztyn Hala Urania

Targi Home Design Olsztyn 2-3.03

Targi Home Design to miejsce, gdzie łatwo można porównać oferty dostępnych produktów i usług i dokonać lepszego wyboru. Sob-Ndz: 10:00-16:00 WSTĘP BEZPŁATNY PO REJESTRACJI NA STRONIE ORGANIZATORA

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Targi Home Design Olsztyn 2-3.03
Targi Home Design Olsztyn 2-3.03

Orario & Sede

02 mar 2024, 10:00 – 03 mar 2024, 16:00

Olsztyn Hala Urania, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 44, 11-041 Olsztyn, Polska

Info sull'evento

Strona wydarzenia:  https://www.olsztyn.targihomedesign.pl/co-gdzie-i-kiedy/

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Poznawanie Najnowszych Trendów i Technologii: Targi Budowlane w Olsztynie są doskonałym miejscem do zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami w branży budowlanej. Firma UNIHAUS prezentuje innowacyjne rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować sposób, w jaki myślimy o budownictwie drewnianym.
  2. Bezpośredni Kontakt z Ekspertami: Udział w targach to unikalna okazja do bezpośredniego spotkania z ekspertami z firmy UNIHAUS. Będziecie mieli Państwo możliwość zadawania pytań, uzyskiwania szczegółowych informacji na temat technologii oraz korzystania z bogatej wiedzy specjalistów.
  3. Networking i Nawiązywanie Biznesowych Kontaktów: Targi to idealna platforma do nawiązywania nowych relacji biznesowych. Spotkacie Państwo przedstawicieli branży budowlanej, architektów, inwestorów i przedsiębiorców, co otworzy nowe perspektywy współpracy.
  4. Prezentacja Produktów UNIHAUS: Firma UNIHAUS zaprezentuje swoje sprawdzone technologie, prezentując ich funkcje i zalety. Będziecie mieć Państwo szansę na bezpośrednie zobaczenie i ocenienie innowacyjności oferowanych rozwiązań.

Zapraszamy do udziału w Targach Budowlanych w Olsztynie z firmą UNIHAUS, gdzie nowoczesność, tradycja i potencjał współpracy spotykają się w jednym miejscu!

Do zobaczenia!

Umów spotkanie z nami podczas tego wydarzenia: +48 533 321 810

Condividi questo evento

bottom of page