top of page

Domy z bali drewna do 100m2

Marzysz o ekologicznym i trwałym domu? Dom z bali do 100 m2 to idealne rozwiązanie, ponieważ jest zbudowany z naturalnego budulca, czyli drewna. A odpowiednio konserwowany będzie trwały jak dom murowany. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, że domy z bali całoroczne do 100 m2 to ciepłe i przytulne oazy spokoju dla Ciebie i Twojej rodziny.

UNIHAUS - wiodący producent domów drewnianych w Polsce

Chcesz wybudować swój wymarzony DOM Z DREWNA? Skontaktuj się ze mną!

2022-11-18-16-39-53-209 – ze zmianami.png

Janusz

Nazywam się Janusz, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zadzwoń lub napisz do mnie

lub

Domy drewniane całoroczne do 100 m2 - zalety

Domy z drewna całoroczne do 100 m2 są spełnieniem marzeń dla osób ceniących kontakt z naturą. Dlaczego? Ponieważ dzięki zastosowaniu ekologicznych materiałów cechują się przyjaznym mikroklimatem, a więc są wprost stworzone dla alergików. Budując domy z bali 100 m2 można zdecydować się na suchą zabudowę lub pozostawić odsłonięte drewno, co sprawi, że budynek będzie miał niepowtarzalny styl.

Jako producent domów drewnianych wykonujemy drewniane domy do 100 m2. Do budowy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości drewno, dzięki temu są nie tylko wytrzymałe, ale również solidne. Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam zrealizować każdy projekt. Przed każdą realizacją nasz konstruktor przygotowuje projekt technologiczny (produkcyjno-montażowy), według którego obrabiamy bale na etapie obróbki maszynowej. Dzięki temu wszystkie łączenia są idealnie dopasowane i szczelne. Nasza firma równie profesjonalnie zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych oraz okien. Zamów u nas gotowe domy drewniane 100 m2 i przekonaj się, jak tanie i szybkie są w realizacji.

Domy z drewna do 100 m2 - projekty

Oglądasz domy z bali parterowe do 100 m2 i zastanawiasz się, jaki projekt wybrać? Jesteśmy producentem indywidualnym. W związku z tym jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt, dowolnie wybrany z jakiegokolwiek biura architektonicznego. Możemy także wykonać projekty opracowane przez klienta. W UNIHAUS znajdziesz różnego rodzaju projekty domów drewnianych parterowych do 100 m2, a także domy szkieletowe. Nasza oferta obejmuje zarówno nowoczesne aranżacje, jak i domy z bali do 100 m2 (parterowy) w klasycznym stylu. W związku z tym z pewnością wybierzesz taki, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Dom z bali 100 m2 - cena

Wiemy, że kiedy decydujesz się na dom z drewna do 100 m2, cena będzie odgrywać znaczącą rolę. Koszt budowy domu uzależniony jest od konkretnego projektu (kształt dachu, kształt podstawy budynku, wysokość ścian, itp.). Duże znaczenie mają także zastosowane technologie (grubość i profil bali, rodzaj pokrycia dachowego, itp.). W UNIHAUS wyceny przygotowywane są indywidualnie do każdego projektu, co pozwala szczegółowo określić zakres prac i zminimalizować zbędne koszty. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci szczegółowych informacji.

Spełnij swoje marzenia o domu do 100 m2 z UNIHAUS!

bottom of page