top of page

Holzblockhäuser bis 70m2

Wir stellen ganzjährige Holzhäuser aus bis zu 70 Jahre alten Baumstämmen her m2. Für ihre Konstruktion verwenden wir nur Holz von höchster Qualität, wodurch sie nicht nur langlebig, sondern auch solide sind. Als Hersteller von Blockhäusern verfügen wir über technologische Einrichtungen, die es uns ermöglichen, uns um jeden einzelnen Baumstamm zu kümmern. Vor jeder Umsetzung bereitet unser Konstrukteur ein technologisches Projekt (Produktion und Montage) vor, nach dem jeder Baumstamm in der Phase der Bearbeitung bearbeitet wird. Dadurch sind alle Gelenke perfekt aufeinander abgestimmt und dicht. Unser Unternehmen befasst sich auch professionell mit dem Einbau von Außentüren und Fenstern.

UNIHAUS - führeningHersteller von Holzhäusern in Polen

Du willst deine bauenverträumt HOLZHAUS?Kontaktiere mich!

2022-11-18-16-39-53-209 – ze zmianami.png

Janusz

Mein Name ist Janusz, ich beantworte sie gerne alleDeinFragen!

Rufen Sie mich an oder schreiben Sie mir

oder

Domek z bali 70 m2 - alternatywa dla mieszkania w bloku

Budowa domu nie tylko pochłania mnóstwo pieniędzy, ale również wymaga dużo formalności. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i ograniczyć koszt, zobacz projekty domów w UNIHAUS. W naszej ofercie znajdziesz domy z bali do 70m2, które doskonale zaspokoją potrzeby mieszkaniowe zarówno osób samotnych, jak i rodziny z dziećmi. Wystarczy, że zawiadomisz organy nadzoru budowlanego o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót budowlanych. Jeszcze tylko geodezyjne wyznaczenie terenu i można rozpocząć budowę. W stosunkowo krótkim czasie zobaczysz ukończony domek z bali 70m2.

UNIHAUS to wiodący producent domów drewnianych. Produkujemy domy drewniane całoroczne do 70 m2. Do budowy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości drewno. Dzięki temu są nie tylko wytrzymałe, ale również solidne. Jako producent domów z bali posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam zadbać o każdy, pojedynczy bal. Przed realizacją nasz konstruktor przygotowuje projekt technologiczny (produkcyjno-montażowy), według którego obrabiamy wszystkie bale na etapie obróbki maszynowej. W ten sposób łączenia są idealnie dopasowane i szczelne. Nasza firma nie tylko buduje domy drewniane 70 m2, ale w równie profesjonalny sposób zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych oraz okien.

Domy drewniane do 70 m2 - jak powiększyć powierzchnię mieszkalną?

Ustawa dotycząca budowania domów na nowych zasadach zakłada, że projekty domów do 70 m2 obejmują wyłącznie domy jednorodzinne z maksymalnie dwoma kondygnacjami. Co prawda wskazany metraż nie jest mały, ale istnieje sposób, aby powiększyć powierzchnię użytkową. Wystarczy, że zdecydujesz się na dom z poddaszem użytkowym lub poddaszem do adaptacji. W ten sposób Twój dom może mieć łącznie nawet do 90 m2.

Dom z bali 70 m2 - cena

Zamierzasz skorzystać z naszych usług? Zapewne interesuje Cię koszt budowy. Otóż jeśli chodzi o dom z bali 70 m2, cena ustalana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez odpowiedni formularz, a odpowiemy na wszystkie pytania. Uzgodnimy również, ile kosztowałby dom z bali w Twoim przypadku.

W ofercie UNIHAUS znajdziesz także domy szkieletowe oraz gotowe domy drewniane. Skorzystaj z naszych usług i spełnij swoje marzenie o własnym domu!

bottom of page