top of page

Ganzjährige Holzhäuser bis 35 m2

​Wir fertigen Holzblockhäuser bis 35 m2. Für ihre Konstruktion verwenden wir nur Holz von höchster Qualität, wodurch sie nicht nur langlebig, sondern auch solide sind. Als Hersteller von Blockhäusern verfügen wir über technologische Einrichtungen, die es uns ermöglichen, uns um jeden einzelnen Baumstamm zu kümmern. Vor jeder Umsetzung bereitet unser Konstrukteur ein technologisches Projekt (Produktion und Montage) vor, nach dem jeder Baumstamm in der Phase der Bearbeitung bearbeitet wird. Dadurch sind alle Gelenke perfekt aufeinander abgestimmt und dicht. Unser Unternehmen befasst sich auch professionell mit dem Einbau von Außentüren und Fenstern.

UNIHAUS - führeningHersteller von Holzhäusern in Polen

Du willst deine bauenverträumt HOLZHAUS?Kontaktiere mich!

2022-11-18-16-39-53-209 – ze zmianami.png

Janusz

Mein Name ist Janusz, ich beantworte sie gerne alleDeinFragen!

Rufen Sie mich an oder schreiben Sie mir

oder

Domy drewniane 35m2

Podczas pandemii wielu ludzi szczególnie doceniło posiadanie działki i możliwość przebywania na świeżym powietrzu. Jednak budowa domu wiąże się ze sporymi kosztami i dużą ilością formalności. Jeśli chcesz uniknąć biurokracji, świetnym pomysłem jest dom drewniany, szkieletowy 35m2. Dlaczego? Ponieważ jest objęte najmniej sformalizowaną procedurą dotyczącą budowy. Nie potrzebujesz kierownika budowy, projektu ani mapy do celów projektowych, więc oszczędzasz i czas i pieniądze.

​Zajmujemy się produkcją drewnianych domów całorocznych z bali drewna do 35 m2 oraz większych. Do ich budowy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości drewno, dzięki temu są nie tylko wytrzymałe, ale również solidne. Jako producent domów drewnianych posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam na zadbanie o każdy, pojedynczy bal. Przed każdą realizacją nasz konstruktor przygotowuje projekt technologiczny (produkcyjno-montażowy), według którego obrabiany jest każdy bal na etapie obróbki maszynowej. Dzięki temu wszystkie łączenia są idealnie dopasowane i szczelne. Nasza firma w równie profesjonalny sposób zajmuje się również montażem drzwi zewnętrznych oraz okien.

Drewniane domki z bali całoroczne 35m2 - komfortowe mikromieszkanie?

Jeśli tak łatwo wybudować dom z bali 35m2, to czy możesz zamieszkać w nim na stałe? Domek letniskowy 35m2 ma służyć przede wszystkim do celów rekreacyjnych, a więc nie jest to budynek mieszkalny. Jednak spędzanie każdej wolnej chwili w takim niewielkim, ale swoim domku, to czysta przyjemność! Domy z drewna całoroczne 35m2 są ocieplone, w związku z tym możesz w nich przebywać zarówno wiosną i latem, jak i jesienią czy zimą. Chcesz powiększyć przestrzeń mieszkalną? Jako producent domków do 35m2 oferujemy nie tylko domy z bali, ale również domki drewniane 35m2 z poddaszem. Nasze propozycje obejmują także domy szkieletowe i gotowe domy drewniane.

Domki drewniane 35m2 - cennik

Zastanawiasz się, ile kosztują domki drewniane z bali do 35m2? Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy Ci koszt budowy.

​UNIHAUS — wybuduj swój wymarzony DOM Z DREWNA!

bottom of page